Rekrutacja

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci które skończyły przynajmniej 4 lata do treningów w naszym klubie.

Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej w Kątach, lub w Hali Sportowej OSiR przy ul. Białka w Górze Kalwarii dwa razy w tygodniu. Dzieci rozwijają sprawność fizyczną, umiejętności piłkarskie, współpracę w grupie a przede wszystkim świetnie się bawią. Nasze zespoły uczestniczą w rozgrywkach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, biorą udział w turniejach organizowanych przez okoliczne kluby.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z trenerami:

• Michał Borowiak, tel. 796-001-255
  • Stanisław Wiśniewski, tel. 508-228-978

Przyjście na pierwszy trening nie wymaga żadnych zobowiązań. Zachęcamy by przyjść, zobaczyć jak wyglądają treningi i czy zajęcia się podobają.

Dorośli

Zapraszamy również osoby dorosłe do zostania członkami naszego klubu. Organizujemy rekreacyjną grę w siatkówkę oraz piłkę nożną (na obiektach na terenie gminy Góra Kalwaria). W sprawie szczegółów prosimy o kontakt pod numer 604475696.

Składki

W przypadku zadeklarowania się do trenowania w klubie, należy wypełnić deklarację członkowską oraz wnieść opłatę wpisową w wysokości 20 PLN. Składka członkowska wynosi 70 PLN/miesiąc płatna na konto klubu do 15-ego każdego miesiąca za wyjątkiem miesięcy wakacyjnych (lipiec-sierpień):

72 8003 0003 2002 0011 4693 0001
UKS "TKM" - Tomice, Kąty, Mikówiec
ul. Puławska 4, 05-532 Katy

Deklaracja członkowska

By dołączyć do klubu należy dostarczyć uzupełnioną i podpisaną deklarację członkowską.

Wzór deklaracji - dorośli

Wzór deklaracji - dzieci