Sezon 2018/19 rozpoczęty!

Serdecznie witamy w nowym sezonie!

Mamy nadzieję że wakacje były udane i wszyscy nasi zawodnicy odzyskali zapasy energii i już nie mogą doczekać się grania. Jeśli tak, to świetnie, gdyż właśnie wracają treningi i rozgrywki ligowe - w tym roku mamy 5 zgłoszonych drużyn z roczników 2011 (F2), 2010 (F1), 2009 (E2), 2008 (E1), oraz 2006 (D1).

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem treningów oraz rozgrywek ligowych w kalendarium. Staramy się tam utrzymywać aktualne terminy meczów ligowych wg. ustaleń między klubami, lecz niekiedy terminy mogą ulec modyfikacji - trenerzy będą niezwłocznie informować o takich sytuacjach.

Przypominamy również, że od września 2018 składka członkowska wynosi 40 PLN miesięcznie oraz, że obowiązuje nowy regulamin, który część z Państwa miała możliwość już się zapoznać w czasie ostatnich spotkań. Niedługo będzie on również dostępny na stronie.